Чому в Україні подорожчали б / у авто з США і будуть дорожчати далі
Чому в Україні подорожчали б / у авто з США і будуть дорожчати далі

Чому в Україні подорожчали б / у авто з США і будуть дорожчати далі

У 2020 році в Україні істотно зросли ціни на б / у авто з США. При цьому, як очікується, вони і будуть рости і далі. Сприяють такій тенденції кілька причин, які зав’язані саме на внутрішньому ринку Америки.

Так, ще влітку 2020 року видання auto.24tv опублікувало матеріал, у якому докладно розповіла, що в США почали рости ціни на «битки»: наприклад, популярний Ford Fusion з 2,0-літровим двигуном всього за три місяці підскочив зі середніх 900 доларів до 4 000 доларів. Серед причин такого зростання колеги вказали зменшення пропозицій на аукціонах при тому ж попиті. Як би банально не звучало, через карантин американці стали менше їздити, відповідно, і рідше потрапляти в ДТП. Крім того, ускладнилася процедура доставки автомобілів на аукціони – транспорт, логістика. Однак це не єдина причина, через що в США дорожчали і продовжують дорожчати машини.

 

Доставка авто в контейнері

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

EPICARS - це надійний помічник в професійному підборі та пригоні автомобілів з Європи. Ми дуже відповідально відносимось до своєї роботи та знаходимо спільну мову з любим клієнтом. Бажаєте отримати перевірений та якісний автомобіль? Тоді Вам до нас!
EPICARS © 2021. Всі права захищено