Найчастіші запитання

Так, ми надаємо гарантію на свої послуги. В разі нашої помилки ми повністю беремо відповідальність на себе.

Ми шукаємо найбільш підходящі для Вас варіанти авто за наданими вами критеріями для пошуку. Після чого авто оглядається та узгождуються всі ЗА та ПРОТИ. Після того коли Ви узгодили покупку авто, ми оформляємо всі документи та переганяємо авто в Україну з подальшим його розмитненням.

Підбор та пригон авто займає в середньому тиждень часу, все залежить від того наскільки далеко знаходиться автомобіль.

Після узгодження критеріїв пошуку авто ми беремо завдаток 200 євро і починаємо пошук авто. Подальший разрахунок проводиться після вручення Вам всіх документів та автомобіля.

Ми ретельно перевіряємо автомобіль на ознаки перекрасів чи ДТП. Перевіряємо товщину ЛКП за допомогою спеціального прибору, звіряємо VIN номера, підключаємо комп’ютерну діагностику та діагностуємо всі системи автомобіля, також перевіряємо на ознаки змотаного пробігу!

Вартість послуг індивідуальна під кожен автомобіль, дізнатись вартість послуг під певне авто Ви можете дізнатись за телефоном 097 545 97 97.

Розмитнення авто триває зазвичай один робочий день, але бувають випадки що авто може розмитнюватись і 3 дні.

Ми надаємо перевагу автомобілям з Німеччини та Чехії. При покупці автомобіля ми ретельно перевіряємо його по всіх базах на ознаки приховання ДТП чи змотаного пробігу.

EPICARS - це надійний помічник в професійному підборі та пригоні автомобілів з Європи. Ми дуже відповідально відносимось до своєї роботи та знаходимо спільну мову з любим клієнтом. Бажаєте отримати перевірений та якісний автомобіль? Тоді Вам до нас!
EPICARS © 2021. Всі права захищено